Maak dromerige & magische foto's

Workshop Meervoudig Belichten & ICM


Tijdens deze workshop meervoudige belichting & ICM leer je foto’s met een wonderlijke, magische en dromerige sfeer te maken! Door het samenvoegen van meerdere foto’s kun je heel bijzondere effecten krijgen. Deze techniek wordt direct in je camera uitgevoerd en je hebt hier geen fotobewerkingsprogramma voor nodig. Ook verkennen we de wereld van ICM (Intentional Camera Movement) waar beide technieken worden gecombineerd. 

Reserveer de workshop

 

Landgoed Oud-Poelgeest
Oegstgeest

Donderdag 9 april 2026
Maandag 13 april 2026

13:30 – 16:30 uur

89,- p.p.
inclusief handout, koffie, thee en wat lekkers

Groepsgrootte 6 deelnemers

Meervoudig belichten

Wat gaan we precies doen?

Ik ga je leren hoe je met je camera meerdere foto’ kunt samenvoegen tot een dromerig, magisch geheel. Met deze techniek kun je zowel heel artistieke foto’s als heel zachte, dromerige plaatjes.

Een klassiek voorbeeld van meervoudige belichting is een silhouet van een persoon, gevuld met een tweede beeld, zoals een sterrenhemel of bloemen. Het samensmelten van deze beelden creëert iets nieuws – een visuele balans tussen werkelijkheid en verbeelding.

De workshop vindt plaats op landgoed Oud-Poelgeest in Oegstgeest. Hier staat het in het voorjaar vol met stinzenplanten, zoals bosanemoon, kievitsbloem en daslook. Zo mooi om macro op te oefenen!

3 uur lang de meest bijzondere foto’s leren maken
Je leert alles over de verschillende meervoudige belichtingstanden van je camera
Soft focus, extra bokeh, lichte beelden, donkere beelden, opgevulde silhouetten
ICM technieken waarbij we ook dubbele belichting toepassen
Een klein groepje (6 deelnemers) met veel persoonlijke aandacht!
Je bent reeds bekend met de basisinstellingen van je camera

Reserveer de workshop


Wat heb ik nodig?

Je neemt uiteraard je camera mee met een leeg geheugenkaartje en een volle batterij (het liefste 2). Daarnaast neem je een (laag) statief en een rijstzak of handdoek mee.

Voor deze workshop gebruik je een standaard lens, telelens en/of macro lens.

Voor koffie, thee en wat lekkers wordt gezorgd!

Reserveer de workshop



workshop meervoudig belichten

Reserveer hier je workshop meervoudig belichten & ICM

Reserveren